> Nastava  > 3.a_razred
3.a razred

Dragi učenici!

Srdačan pozdrav!

Na ovim stranicama objavljivat ćemo zadatke za rad, zadavati zadaću, a komunikacija će se i dalje usporedno s ovim odvijati preko WhatsAppa.

Dakle, sve se odvija prema ranijem dogovoru.

Želim vam uspješan rad i dobru internetsku vezusmiley

Vaša učiteljica

Tablica za samoprocjenu.docx

zadaci za učenike

Hello 3rd Grade!

Nadam se da ste svi dobro i da vrijedno radite na svim zadacima koje vam zadaje učiteljica.

Ovdje ćete naći zadatke za engleski jezik.

Slike domaćih zadaća šaljete na mail maja.loborec1@skole.hr ili loborec.maja210@gmail.com.

Ako imate pitanja u vezi zadataka ili domaće zadaće možete ih postaviti na već navedenim e-mail adresama ili zamoliti stariju braću ili sestre da mi pošalju privatnu poruku na aplikaciji Yammer.

Dajte sve od sebe! Good luck!

Teacher Maja Loborec

P.S. Ako želite nešto više, na ovoj poveznici https://www.youtube.com/user/StorylineOnline/videos možete poslušati puno dječjih priča i slikovnica na engleskom jeziku.

Vjeronauk

Poštovani roditelji i dragi učenici,

Prilažem dokument u wordu za 10. tjedan nastave.

Sva vaša pitanja, komentare... šaljite na platformu yamis u privatnoj poruci (vi, koji imate braću ili sestru u predmetnoj nastavi) ili na e-mail: bedenica.vjeronauk@gmail.com

Želim vam svima obilje Božjega blagoslova i mira.