Radovi u školskoj godini 2008./2009.

Tijekom jeseni zasađena je živica i ukrasno bilje prema preporukama mr. sc. Ines Pohajda, stručne savjetnice za održivu i ekološku poljoprivredu iz Hrvatskog zavoda za poljoprivrednu savjetodavnu službu. Prema njihovim preporukama zasađeno je slijedeće bilje:

- Prunus laurocerasus

- Ricinus comunis

- Acer palmatum

- Juniperus squamata

- Buxus sempervirens

- Cotoneaster horizontalis

- Parthenocissus quinquefolia

- Parthenocissus tricuspidata

- Aster novae belgii.

U proljeće je naš vrt procvjetao u punom sjaju…

Božićna akcija – izrada čestitaka i jaslica

Pred kraj prvog polugodišta provedena je božićna akcija.  Modelari su pod vodstvom učitelja tehničke kulture izrađivali jaslice, članovi likovne i vjeronaučne skupine te učenici 4. razreda izrađivali su božićne čestitke, a male vezilje aranžmane. Jaslice, aranžmani i dio čestitaka prodani su ispred crkve, dok su veći dio čestitaka kupili poduzetnici i tvrtke. Vrijedni učenici i njihovi voditelji napravili su 19 jaslica, 50 aranžmana i 2100 čestitaka. Sredstvima prikupljenim u ovoj akciji nabavljeni su laptop, projektor i digitalni fotoaparat.

Tijekom zimskih praznika zamijenjena je sva stara i dotrajala stolarija sa PVC stolarijom.

Također tijekom ljetnih praznika postavljena je fasada na školskoj zgradi donacije trgovačkog društva BMD-Stil i partnera:  Plastform d.o.o.,   Kumal Zagreb d.o.o.,   Baumit d.o.o. ,  Jub d.o.o. , Istarska tvornica vapna d.o.o. ,  Lassersberger Knauf d.o.o. , Austrotherm d.o.o.

Jelovnik - svibanj 2024..docx