Radovi u školskoj godini 2011./2012.

U školskoj godini 2011./2012. najviše smo se orijentirali na uređenje okoliša naše škole. Mnogo pažnje posvetili smo našem školskom vrtu te smo postavili i sustav navodnjavanja.

Kako bismo olakšali pristup vrtu, iskopali smo i uredili kamenu stazicu uzduž desne strane škole, a koja se spušta prema vrtu.

Također smo uredili i kratku stazicu prema dvorištu škole kako bi se olakšao ulaz učenicima i djelatnicima za vrijeme dok je školska ograda zatvorena.

Zbog toga smo morali premjestiti nekoliko ukrasnih grmova, a ujedno smo okopali i uredili ostalo ukrasno bilje, zalijali ga. Zasadili smo neke nove voćke, a redovito održavamo i travnjak.

Kako naši učenici često u školu dolaze biciklom, uredili smo i nova parkirna mjesta za bicikle.

Marljive eko i cvjećarske grupe tijekom cijele su godine zalijevale cijeće, sudjelovale u Zelenoj čistki, modelari su pripremili kućice za ptice.

U svaku smo učionicu postavili računalo kako bismo unaprijedili izvođenje nastave. Trenutno čekamo još i na postavljanje fiksnih projektora u sve učionice.

Osim toga, naučili smo raditi kuglice za bor, broševe, nakit, ukrasne kutijice, decuopage ukrasne daske itd., a čijom smo prodajom prikupili novčana sredstva za daljnje uređenje naše škole i njenog okoliša.

Jelovnik - svibanj 2024..docx