Predavanje sociologa Brune Šimleše u OŠ Bedenica

 

U srijedu, 18. lipnja 2026. godine, u Osnovnoj školi Bedenica održano je stručno predavanje za djelatnike škole koje je vodio predavač Bruno Šimleša. Predavanje je organizirano u sklopu Školskog preventivnog programa te sredstvima osiguranima kroz projekt koji financira Ministarstvo znanosti, obrazovanja i mladih. 

Tijekom predavanja Bruno Šimleša govorio je o izazovima s kojima se odgojno-obrazovni djelatnici susreću u svom radu te o važnosti prepoznavanja i razumijevanja vlastitih emocija. 

Sudionici su imali priliku čuti brojne praktične savjete i primjere iz svakodnevnog života koji mogu pridonijeti boljoj ravnoteži između profesionalnih obveza i osobne dobrobiti. Predavanje je proteklo u ugodnom i poticajnom ozračju, a otvorena rasprava nakon izlaganja omogućila je razmjenu iskustava i promišljanja o važnosti brige za vlastito mentalno zdravlje.

Zahvaljujemo Bruni Šimleši na inspirativnom predavanju i korisnim smjernicama koje će zasigurno pronaći primjenu u svakodnevnom radu naših djelatnika.

Ana Marija Njegač

Skip to content