Edukativni kamp „Klinci čuvalice životinja“

Autor: Administrator , 1. 2. 2018.

Učenice Laura Mahnet (8.r.), Ivana Mrazović (8.r.), Silvia Bičak (8.r.), Tatjana Pršec (6.r.) i Marta Kudelić (6.r.)  sudjelovale su u edukativnom kampu Crvenog križa u sklopu projekta „Razvoj školskog volontiranja uspostavom mreže volonterskih klubova“. Kamp se je održao na Sljemenu 26., 27. i 28.siječnja, a učenice su prošle obuku u području „Klinci čuvalice životinja“. U tri dana naučile su koje su karakteristike napuštenih životinja, kako se brinuti za njih te koje su metode školovanja životinja. Predavanja i radionice održala je djelatnica azila za napuštene pse u Dumovcu. Uz radni dio bilo je pregršt druženja  s psom iz azila, šetnje Sljemenom, igranja društvenih igara, gledanja filmova i druženja  s vršnjacima iz ostalih škola naše Županije. U pratnji učenica bile su pedagoginja škole Valentina Škledar i koordinatorica projekta na području CK Sv. Ivana Zeline Marina Pecak.

Jelovnik - ozujak 2024..docx