eTwinning slavenski seminar

Autor: Administrator , 24. 5. 2017.

U organizaciji  Agencije za mobilnost i programe EU od 11.-13.svibnja 2017. godine pedagoginja škole Valentina Škledar sudjelovala je na slavenskom eTwinning seminaru.

Za više informacija, kliknite na VIŠE

Seminar se je održao u Slovačkoj prijestolnici Bratislavi, a sudjelovalo je 45 kolega iz područja općeg obrazovanja. Sudionici su bili iz zemalja slavenskog govornog područja- Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Češke republike, Poljske, Srbije, Slovačke i Slovenije uz prisustvo predstavnika Nacionalnih agencija, AMPEU je predstavljala gospođa Tea Režek.  Radni jezik seminara bio je slovački uz ostale slavenske seminare. Bogati program započeo je u četvrtak 11.svibnja pozdravnim govorom i primjerima dobre prakse u sklopu kojih je svoj eTwinning projekt predstavila sudionica seminara iz Hrvatske Patricija Burazin. Cilj seminara bio je stvaranje novih kontakta sa kolegama iz zemalja slavenskog govornog područja te rad na eTwinning platformi.