NOVIGRADSKO PROLJEĆE

Autor: Administrator , 17. 5. 2017.

Ove godine 28. Škola stvaralaštva „NOVIGRADSKO PROLJEĆE“ održala se od 1. do 8. travnja u OŠ Rivarela, Novigrad.

Za više informacija i slika, kliknite na VIŠE

Bilo je ukupno 18 mogućih radionica, jedna od njih bila je keramičarska radionica u kojoj sam ja sudjelovala s voditeljem radionice Borisom Roce, a ovogodišnja tema bila je Muzej muza. Bilo je primljeno 300 učenika i 50 hospitanata, a organizatorima i voditeljima radionica pomagali su studenti volonteri. Svi smo bili smješteni u hotelu Laguna, u blizini škole, u kojemu su se svake večeri organizirali različiti programi i poslije toga disko. Od obroka imali smo švedski stol za doručak, ručak i večeru u hotelskom restoranu. Radionice su trajale ujutro od 9 do 12, nakon čega je slijedio poslijepodnevni odmor i drugi dio radionica od 16 do 19 sati. U četvrtak smo imali otvorenje muzeja i izložbu radova kao i koncert u crkvi. Svi su sudionici Škole stvaralaštva dobili narukvice koje smo nosili čitavih sedam dana i bilo nam je dozvoljeno ponijeti određeni broj radova kući ako smo imali mogućnosti. Održana je uvodna i završna priredba u gradskoj kinodvorani s izvedbama različitih tema.

Laura Mahnet, 7. razred

Jelovnik - ozujak 2024..docx