Erasmus + kontaktni seminar „ Change the Mentalities to fight against educational inequalities“ u Bruxellessu

Autor: Administrator , 21. 12. 2016.

Pedagoginja škole, Valentina Škledar, sudjelovala je na međunarodnom kontaktnom seminaru „ Change the Mentalities to fight against educational inequalities“ u organizaciji Agencije za mobilnost i programe EU, koji se je održao od 30.studenoga do 2.prosinca 2016. u hotelu Metropole u Bruxellesu.

Za više informacija, kliknite na VIŠE

Na seminaru je sudjelovao 61 sudionik iz 18 europskih zemalja. Seminar je namijenjen predstavnicima općeg (osnovne i srednje škole) i strukovnog obrazovanja. Sudionici seminara odabrani su putem natječaja prema kvaliteti prijave.

Seminar se je  sastojao od predavanja vezanog uz smanjenje nejednakosti u obrazovanju, predstavljanja primjera dobre prakse te radionice na temu  pisanja  kvalitetne prijave za projekte iz programa Erasmus+ (KA1 i KA2). Cilj kontaktnog seminara bio je stupiti u kontakt i  razmijeniti iskustva ( i kontakte) s kolegama iz ostalih europskih zemalja, osmisliti kvalitetne projektne ideje koje će se kasnije ostvariti kroz  projekte  kojima će se ostvariti internacionalizacija obrazovanja i inovativni pristupi  poučavanja.

Jelovnik - ozujak 2024..docx