eTwinning seminar u Ateni

Autor: Željka Dropučić, 22. 10. 2015.

Agencija za mobilnost i programe Europske unije

Pedagoginja škole, Valentina Škledar, sudjelovala je na eTwinning seminaru u Ateni pod nazivom: „The Mediterranean Sea: Building a Cultural Bridge“ od 8. do 10. listopada 2015. Na seminaru je sudjelovalo 75 odgojno-obrazovnih djelatnika iz 12 mediteranskih zemalja ( Albanija, BiH, Hrvatska, Cipar, Francuska, Grčka, Italija, Portugal, Slovenija, Španjolska, Turska, Tunis).
     U trodnevnom programu sudionici su imali priliku sudjelovati na interaktivnim radionicama: eTwinning Live - Twinspace "Web 2.0. alati za suradnju i kreativnost“ ,  "Planiranje suradničkih aktivnosti" i "Kako planirati eTwinning projekt?".  Zadatak sudionika bio je pronaći partnere za suradnju  i registrirati projekte. OŠ Bedenica provesti će projekt u suradnji sa školama iz Turske, Cipra,  BiH i Italije u periodu od veljače do svibnja 2016. godine na temu mediteranske prehrane.
     Sudjelovanje na seminaru osigurano je preko natječaja Agencije za mobilnost i programe EU.

Jelovnik - ozujak 2024..docx